Život na středozápadě

09. 03. 2008 | † 30. 09. 2015 | kód autora: Uh5
Za několik měsíců to budou dva roky, co jsem se vrátila domů z ameriky.
U mě se toho moc nezměnilo, jen mám o třicet cm kratší vlásky, o 14 kg méně, jsem na tý neveselý dietce, mám rovný zuby , řidičák a jsem mnohem vzdělanější :-D...no a starší.
Ale na rozdíl od spousty mých amerických kamarádek a spolužaček mám stále stejné přijmení, nejsem vdaná a dokonce ani zasnoubená, nemám ani jedno dítě, dokonce nejsem ani těhotná. Nepracuju ani ještě nestuduju na univerzitě a nemám vlastní auto. Žiju pořád s rodičema, pořád jsem na střední a pořád jsem nenašla žádnýho chlapa co by se mnou chtěl snášet radosti i strasti (no nechci člověka se kterým sdílím svůj čas nějak podceňovat ale myslím si že on o to zas tak moc nestojí) a vlastně ani nevím jestli bych někoho takovýho chtěla.
A nutno poznamenat, že narozdíl od některých jsem stále ještě naživu a nemusím se pohybovat na vozíčku. Ach jo. I tohle přináší plně motorizovaný život. V čechách nemám kamarády co by někdy nějak závažně bourali...v americe jich mám hodně...a měla jsem i pár těch co nepřežili.

Rodina ve které jsem žila se postupně rozrůstá, za měsíc a půl to už budou tři noví členi, které jsem ještě nikdy neviděla.
Taky moje spolužačky na myspace občas posílaj bulletin "je to kluk" , "budu mít holčičku", "Madellyn už má šest zoubků" a tak. V kolonce děti mají narozdíl od mého someday napsáno proud parent. A v kolonce místo mého single (občasně in relationship) mají engaged nebo married. A to ty slečny jsou buď stejně staré nebo i o rok mladší. A už mají doma roční mimčo. Další teď bude mít dvojčátka.

Občas nestačím zírat.

Občas mám škodolibou radost, když vidím kolik slečen které byly před dvěma lety krásně štíhlé, už dnes tak krásnou postavičku nemají a stávají se průměrnými američankami ze středozápadu.

Jsem vlastně dost ráda, že jsem doma, ale občas se mi stýská po mém druhém domově.
Jen co skončí vízová povinost navštívím malé městečko v Missouri a všem řeknu "Hi, I am back!"


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky osobni

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.