Já se z toho.....

04. 03. 2008 | † 30. 09. 2015 | kód autora: Uh5
...zbláznim?
Dnes jsem strávila velice romantické dopoledne...opět jsem navštívila naší krásnou polikliniku a po delší době jsem se setkala s mou milou praktickou lékařkou.Předala jsem jí mé výsledky krevních testů a tak. Nechápu co ta ženská vystudovala, myslím si, že medicína to rozhodně nebyla. Ona je hodná a milá, to jo. Ale tím to hasne. Domnívám se, že lékař by měl lidi i léčit, což do jejích kompetencí zjeně nespadá...ach jo.
No vynutila jsem si na ní konečně, aby mě poslala na gastroenterologii. Ne, že bych na ty odporný vyšetření nějak chtěla...ale je to potřeba.
Po další hodině čekání jsem se dostala k doktorovi na zmíněném oddělení. Konečně lékař! Ten člověk se chytal za hlavu, proč mě proboha neposlali za ním hned před těma dvěma rokama. Když jsem mu řekla, že mě doktorka poslala místo toho k psychologovi, tak už pan doktor šel málem pod stůl a sestřička vydala velice podivný zvuk...:-D
No a hádejte, hádejte, co se asi stalo.
Já jsem na to vyšetření měla jít rovnou, což mi nikdo neřekl, a kdyby neexistoval internet pravděpodobně bych se to nedozvěděla nikdy, protože pochybuju že by mou doktorku někdy napadlo mě kamkoli poslat (kromě psychologa, možná pak psychiatra, kdyby to nepomohlo, což ono by to nepomohlo když je problém jinde).
Takže teď když už tu dietu, drahou a nervy drásající, držím je to vyšetření k ničemu...takže ho nemá cenu provádět. Ha ha ha. Tudíž já musím minimalně několik týdnů ten lepek pojídat a pak na to nastoupit. Což znamená,že mi minimálně několik týdnů bude zase krutě blbě.
Dohodli jsme se že do maturity to rozhodně dělat nebudu, protože nechci cokoli riskovat. Takže asi tak v září nebo tak někdy, zase začnu jíst lepek. Když už mi má být tak blbě tak si to aspoň užiju a budu jíst jen samý luxusní lahodný lepkový jídlo...jen se potom asi nehnu z baráku...
mám já tohle zapotřebí...

Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky sex

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.