Cheaters should have their dicks cut off!

07. 02. 2008 | † 30. 09. 2015 | kód autora: Uh5
Mám toho dost.

Název článku jsem vykradla z Facebooku, kde je fórum s názvem "cheating boyfriends schould have their dicks cut off" volně přeloženo do češtiny: "nevěrným mužům by měl být za trest useknutý penis" . Je to celkem drastické a radikální řešení, ale myslím si, že společnosti by to občas jedině prospělo. Jen by nám asi hrozilo brzy vyhynutí, protože těch co jsou věrní je opravdu jen velice málo. Zkrátka když ho strkaj tam kam nemaj, tak za to musí nést následky!

Jsem znechucená tímhle světem, možná spíš společností, která bere nevěru jako něco naprosto normálního! Kolik lidí si je navzájem věrných? Podle průzkumů jen necelých 30%! Copak tohle je správné?

Ať se otočím kamkoli, všude jsou si lidé nevěrní. Nejde jen o mé osobní zkušenosti, já to vidím prostě všude kolem sebe. Přátelé, rodina, známí. V neposlední řadě politici, dokonce i samotná hlava státu. Věřím tomu, že spousta lidí v nich vidí jakýsi svůj vzor. Možná jen podvědomě, ale přivlastňují si jejich vzorce chování.
Prostě hnus.

Možná mě budete považovat za nějakou upjatou puťku a starou pannu, když mohu mít takový přístup, ale vězte že nejsem ani jedno a že můj přístup je, narozdíl od přístupu většiny této společnosti, zdravý.

Pokusím se tady rozebrat důvody, které jsou nejčastěji udávány jako důvod nevěry:

1. Nevěra vzniká v době, kdy jeden z partnerů zatouží vybočit ze sexuálního stereotypního života a má touhu "užít si" s jiným sexuálním objektem. - jednoznačně odsouzeníhodné. Jsem asi konzervativní. Tohle se stává, když si spolu partneři nedokáží promluvit.
2. Pokud je vzájemný vztah volný, nebo nemá kvalitní podklad- pokud je vztah volný a oba partneři ho jako volný chápou, tak myslím že se nejedná o nic tak drastického, pokud k něčemu dojde. Neschvaluji to, ale je to rozhodně lepší, než když jde o pevný svazek.
3. Při náhodném setkání s neodolatelně přitažlivým objektem. -Kdo tohle dělá je jen ubohé zvíře, nic víc.Pokud někdo jde pouze a jen za uspokojením svých primárních potřeb nemá dle mého názoru jako člověk žádnou hodnotu. Zvlášť pokud tím ještě někomu ubližuje. Občas to holt chce používat mozek a ne se jen nechat řídit hormonama.
4. Dokázat si sám sobě, že ještě mám na to, abych si s někým užil.- typický příklad druhé mízy. Tohle je přesně to co vidíme u pánů politiků. Tihle lidé by měli hledat pomoc psychologa a ne u každé co podrží. Odporný egoismus.
5. Msta-pomsta příteli doprovázená touhou ublížit mu- člověk nakonec ublíží hlavně sám sobě, pokud má svědomí.
6. Partner jej sexuálně plně neuspokojuje.- podobné jako první případ. Pokud někoho miluji, miluji ho takového jaký je a to se vším všudy. Pokud je to tak obrovský problém, který nemohu překonat, tak ten vztah ukončím. nebudu ponižovat a ubližovat tomu druhému, jen protože se nedokážu přizpůsobit.

Pokud někomu člověk říká "miluji Tě a vážím si tě" a přitom spí s někým jiným, není nic jiného než ubožák.

Dodatek: Možná tento článek vyznívá jen jako útok na muže, ale ve skutečnosti je mířen proti všem nevěrníkům. Nicméně podle toho co vidím jsou ti nevěrní většinou muži.

Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky sex

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.